top of page

Dengeli bir yaşam: Kozmik enerji kanallarınızı açın

Güncelleme tarihi: 12 Haz 2023

“Her şey akış halindedir. Hiçbir şey olduğu gibi kalmaz.”

Heraklitos


Bir eğitmen olarak başından beri niyetim, bedenle teması koruyarak içsel yolculuklara eşlik etmekti. Hem bir uygulayıcı hem de bir eğitmen olarak pilatesle başlayan yolculuğuma sonradan yoga, meditasyon ve kozmik enerji egzersizsi eklendi. Hayatın gerçekliğinden ayrılmadan kendimize yaklaşma ve keşfetme niyetimi çok seviyorum. Bu süreç de derin bilgilerle çalışma fırsatım oldu.


Evrenimizin temeli titreşim ve enerji. Titreşim ve enerjiler arasındaki ilişkilerin düzeni ve dengesi var. Kozmik enerji dengesi farklı titreşimler arası etkileşimlerle, enerji oluşumları arasındaki alışverişle sağlanıyor.


Biz insanlar da evrenle aynı kanunlara tabii olan, enerji okyanusunda yüzen biyoenerji oluşumlarıyız. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal esenliğimiz, fiziksel bedenimizin çevresini saran tüm enerji bedeni katmanlarının, yani biyoenerji alanımızın dengede ve güçlü olmasına bağlı. Kozmik Enerji (Kozmo Energetika), evrende akış halindeki enerjileri kullanan bir arınma, şifalanma, korunma ve enerji alanından bilgi alma yöntemi. 400 yıl önce Tibet’te kullanıldığı biliniyor. Biyoenerji alanının dengelenmesinde kozmik enerji kanallarına ve bu kanalların frekanslarına başvuruluyor.Sorunun kaynağını tespit etmek için danışanın aurası inceleniyor, çakraları üzerinde çalışılarak organ sistemleri ve enerji bedenleri temizleniyor, şifalandırılıyor, güçlendiriliyor, evrenin titreşimleriyle uyumlu hale getiriliyor.


Kozmik Enerji kanalları depresyon, kaygı, uykusuzluk, kronik yorgunluk, travmalar, fobiler, takıntılar, negatif etkiler ve enerji blokajlarının giderilmesine, hastalık ve sorunlara yol açan süreçlerin dönüştürülmesine, bağışıklığın güçlendirilmesine, bilinç seviyesinin yükseltilmesine yardımcı oluyor. Yani zaman içinde sistemimizde belirgin dönüşümler gerçekleşiyor.


Bu söylediklerim kalbine dokunur veya içinde yankılanırsa birlikte çalışmak için bana yazabilirsin. Çünkü sonunda hepimiz kendi dünyalarımızın yolcularıyız. fatmanurbilgin@gmail.com mail atabilirsin, ya da benimle ile ilgili daha fazla bilgi için Instagram’dan da bakabilirsin.


Kaynak: https://www.uplifers.com/dengeli-bir-yasam-kozmik-enerji-kanallarinizi-acin/


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page